Још 3.470 пакета намењених пензионерима и корисницима социјалне помоћи преузето је данас из хале Плави павиљон. Ка месним заједницама Милентије Поповић усмерено је 1.490 пакета и Вељко Влаховић 910, ка губеревачком крају 720, док су Месне заједнице Богојевце и Навалин преузеле 350 пакета.
Подсетимо, у току јучерашњег дана почела је дистрибуција пакета градским месним заједницама Дубочица, Прва јужноморавска бригада и Раде Жунић, која је настављена и данас.
Истог дана по преузимању пакета из хале Плави павиљон, кренула је подела нашим суграђанима у насељеним местима Анчики, Братмиловце и Мрштане.
Уз подршку запослених у Градској управи, јавним и јавно-комуналним предузећима и установама, као и волонтера, паковање пакета наставиће се и наредних дана.
Од укупно 33.000 пакета, до сада је спаковано више од 21.000. За прву подела пакета помоћи у текућој години, Град Лесковац је обезбедио у буџету 52 милиона динара.




